Informace o zpracování a ochraně osobních údajů

Kdo údaje zpracovává

Všechny údaje zpracovává společnost BONA MEDIA s.r.o. se sídlem Langrova 1227/1d, 627 00 Brno-Slatina, IČ: 28280547, která je provozovatelem této internetové stránky a současně správcem všech osobních údajů, které na tomto webu odešlete pomocí objednávkového nebo poptávkového formuláře.

Jaké údaje zpracováváme

Zpracováváme pouze ty údaje, které sami vyplníte v objednávkovém nebo poptávkovém formuláři na tomto webu a které je nutné dále zpracovat pro vyřízení poptávky či objednávky. Konkrétně se jedná o jméno, příjmení, název firmy, telefon, email, adresa, IČ, DIČ a údaje o objednaném zboží a množství.

Proč údaje zpracováváme

Údaje zpracováváme, abychom mohli vyřídit a doručit vaši objednávku. Údaje uchováváme, abyste v budoucnu mohli jednoduše a rychle znovu objednat.

Jak dlouho je uchováváme

V případě cenové poptávky uchováváme údaje maximálně 6 měsíců, v případě realizované objednávky pak 5 let.

Jaké máte práva

Máte právo na přístup ke všem údajům, které uchováváme. Dále pak právo na jejich změnu a nebo úplné vymazání.

Způsob zpracování

Zpracování údajů probíhá automaticky, veškeré údaje vyplněné v objednávkovém nebo poptávkovém formuláři na tomto webu se ukládají v databázi na našem firemním serveru.

Jak jsou údaje chráněné

Databáze údajů je uložena na našem firemním serveru a veškerá komunikace mezi uživatelem a serverem probíhá šifrovaně přes HTTPS protokol zabezpečený SSL certifikátem.

Komu údaje předáváme

Údaje předáváme dalším zpracovatelům pouze v případě, že je to nezbytné pro dokončení vaší objednávky. Konkrétně jde o přepravní společnosti PPL CZ s.r.o., Česká Pošta s.p., Zásilkovna s.r.o., Direct Parcel Distribution CZ s. r. o.

KONTAKTY

BONA MEDIA s.r.o.
Langrova 1227/1d, 627 00 Brno
IČO: 28280547, DIČ: CZ28280547
OR KS v Brně, C 58375

tel.: 606 101 773
e-mail: info@bonamedia.cz

Kdo jsme

Jsme tiskárna nabízející digitální malonákladový i ofsetový tisk. Tiskárnu provozuje společnost BONA MEDIA s.r.o., která má zkušenosti s reklamou, tiskem a propagací již od roku 1998.

Mezi naše hlavní produkty patří tisk letáků, tisk vizitek, prospektů, katalogů, brožurek, knih, obálek, hlavičkových papírů, bloků a veškerých dalších tiskovin.